Leśnictwa Leśnictwa

Czarnylas

Leśniczy - Jerzy Smok
+48 660 538 294, +48 62 733 50 12

Czarnylas 172
63-421 Przygodzice
mejl: jerzy.smok@poznan.lasy.gov.pl

Podleśniczy - Stanisław Gdula
tel. +48 698 887 952, +48 62 739 12 03
mejl: stanislaw.gdula@poznan.lasy.gov.pl

 

Klady

Leśniczy - Jarosław Stasierski
+48 698 887 939, +48 62 739 82 17

Chynowa 218
63-421 Przygodzice
mejl: jaroslaw.stasierski@poznan.lasy.gov.pl

Instruktor techniczny - Paweł Kaniewski
mejl: pawel.kaniewski@poznan.lasy.gov.pl

 

Komorów

Leśniczy - Grzegorz Kawałek
+48 602 197 063, +48 62 731 00 38

Komorów 119
63-510 Mikstat
mejl: grzegorz.kawalek@poznan.lasy.gov.pl

Podleśniczy - Arkadiusz Motyl
tel. +48 722 303 991
mejl: arkadiusz.motyl@poznan.lasy.gov.pl

Podleśniczy - Jerzy Kątny
tel. +48 600 897 036
mejl: jerzy.katny@poznan.lasy.gov.pl

 

 

Strugi

Leśniczy - Sławomir Janiszewski
+48 602 454 387, +48 62 733 61 17

Antonin-Strugi 3
63-421 Przygodzice
mejl: slawomir.janiszewski@poznan.lasy.gov.pl

Podleśniczy - Arkadiusz Kasprzak
tel. +48 698 887 917
mejl: arkadiusz.kasprzak@poznan.lasy.gov.pl

 

Wysoki Grond

Leśniczy - Jan Pauś
+48 602 453 341, +48 62 739 35 65

Szklarka Przygodzicka 131
63-500 Ostrzeszów
mejl: jan.paus@poznan.lasy.gov.pl

Podleśniczy - Adam Matysiak
tel. +48 883 333 937
mejl: adam.matysiak@poznan.lasy.gov.pl


 

Cieszyn

Leśniczy - Marcin Gonera
+48 694 432 744, +48 62 739 32 06

Cieszyn, ul. Leśna 25
63-435 Sośnie
mejl: marcin.gonera@poznan.lasy.gov.pl

Podleśniczy - Jan Łuczak
tel. +48 698 888 237
mejl: jan.luczak@poznan.lasy.gov.pl

 

Kałkowskie

Leśniczy - Krzysztof Rogala
+48 606 120 133, +48 62 739 10 14

Kałkowskie 2
63-435 Sośnie
mejl: krzysztof.rogala@poznan.lasy.gov.pl

Podleśniczy - Jan Junik
tel. +48 698 887 978
mejl: jan.junik@poznan.lasy.gov.pl

Krupa

Leśniczy - Józef Krawczyk
+48 602 152 943, +48 62 739 34 45

Kalkowskie-Bronisławka
63-435 Sośnie
mejl: jozef.krawczyk@poznan.lasy.gov.pl

Podleśniczy - Michał Duszyński
tel. +48 698 163 243
mejl: michal.duszynski@poznan.lasy.gov.pl

Mariak

Leśniczy - Stefan Chaliński
+48 660 538 296, +48 62 739 10 11

Mariak 1
63-435 Sośnie
mejl: stefan.chalinski@poznan.lasy.gov.pl

Podleśniczy - Adam Harlak
tel. +48 694 431 590
mejl: adam.harlak@poznan.lasy.gov.pl

Instruktor techniczny - Malwina Fikus
mejl: malwina.fikus@poznan.lasy.gov.pl

Możdżanów

Leśniczy - Bronisław Krawiec
+48 660 538 295

Możdżanów 43
63-435 Sośnie
mejl: bronislaw.krawiec@poznan.lasy.gov.pl

Podleśniczy - Norbert Lepka
tel. +48 606 281 012
mejl: norbert.lepka@poznan.lasy.gov.pl

 

Huta

p.o. leśniczego - Łukasz Ławniczak
+48 698 888 294

Świeca 86, ul. Szkolna 6
63-430 Odolanów
mejl: lukasz.lawniczak@poznan.lasy.gov.pl

Podleśniczy - Bartosz Maciak
tel. +48 883 333 939
mejl: bartosz.maciak@poznan.lasy.gov.pl

Jerzówka

Leśniczy - Jacek Krakowski
+48 602 765 293, +48 62 739 20 00

Młynik 1
63-430 Odolanów
mejl: jacek.krakowski@poznan.lasy.gov.pl

 

Karłowice

Leśniczy - Henryk Nowak
+48 694 432 603, +48 62 733 14 68

Świeca 86, ul. Szkolna 6
63-430 Odolanów
mejl: henryk.nowak@poznan.lasy.gov.pl

Podleśniczy - Zygmunt Hadryś
tel. +48 698 888 282,
mejl: zygmunt.hadrys@poznan.lasy.gov.pl

 

 

 

Gospodarstwo szkółkarskie w Świecy

Leśniczy szkółkarz - Hubert Guździoł
+48 608 644 883, +48 62 733 12 55

Świeca
63-430 Odolanów
mejl: hubert.guzdziol@poznan.lasy.gov.pl