Leśnictwa Leśnictwa

Czarnylas

Leśniczy - Jerzy Smok
+48 660 538 294, +48 62 733 50 12

Czarnylas 172
63-421 Przygodzice
e-mail: jerzy.smok@poznan.lasy.gov.pl

Podleśniczy - Bartosz Maciak
tel. +48 883 333 939
e-mail: bartosz.maciak@poznan.lasy.gov.pl

 

 

Klady

Leśniczy - Jarosław Stasierski
+48 698 887 939, +48 62 739 82 17

Chynowa 218
63-421 Przygodzice
e-mail: jaroslaw.stasierski@poznan.lasy.gov.pl

Podleśniczy - Paweł Kaniewski
tel. +48 530 001 513
e-mail: pawel.kaniewski@poznan.lasy.gov.pl

 

Komorów

Leśniczy - Grzegorz Kawałek
+48 602 197 063, +48 62 731 00 38

Komorów 119
63-510 Mikstat
e-mail: grzegorz.kawalek@poznan.lasy.gov.pl

Podleśniczy - Waldemar Blaźniak

tel. +48 531 931 446
e-mail: waldemar.blazniak@poznan.lasy.gov.pl

 

 

Strugi

Leśniczy - Sławomir Janiszewski
+48 602 454 387, +48 62 733 61 17

Antonin-Strugi 3
63-421 Przygodzice
e-mail: slawomir.janiszewski@poznan.lasy.gov.pl

Podleśniczy - Arkadiusz Kasprzak
tel. +48 698 887 917
e-mail: arkadiusz.kasprzak@poznan.lasy.gov.pl

 

Wysoki Grond

Leśniczy - Jan Pauś
+48 602 453 341, +48 62 739 35 65

Szklarka Przygodzicka 131
63-500 Ostrzeszów
e-mail: jan.paus@poznan.lasy.gov.pl

Podleśniczy - Adam Matysiak
tel. +48 883 333 937
e-mail: adam.matysiak@poznan.lasy.gov.pl


 

Cieszyn

Leśniczy - Marcin Gonera
+48 694 432 744, +48 62 739 32 06

Cieszyn, ul. Leśna 25
63-435 Sośnie
e-mail: marcin.gonera@poznan.lasy.gov.pl

Podleśniczy - Jan Łuczak
tel. +48 698 888 237
e-mail: jan.luczak@poznan.lasy.gov.pl

 

Kałkowskie

Leśniczy - Krzysztof Rogala
+48 606 120 133, +48 62 739 10 14

Kałkowskie 2
63-435 Sośnie
e-mail: krzysztof.rogala@poznan.lasy.gov.pl

Podleśniczy - Jan Junik
tel. +48 698 887 978
e-mail: jan.junik@poznan.lasy.gov.pl

Podleśniczy - Michał Duszyński
tel. +48 698 163 243
e-mail: michal.duszynski@poznan.lasy.gov.pl

Krupa

Leśniczy - Tomasz Wieczorek
+48 602 603 752

Kalkowskie-Bronisławka
63-435 Sośnie

e-mail: tomasz.wieczorek@poznan.lasy.gov.pl

 

Mariak

Leśniczy - Damian Chaliński
+48 698 887 966, +48 62 739 10 11

Mariak 1
63-435 Sośnie
e-mail: damian.chalinski@poznan.lasy.gov.pl

Instruktor techniczny - Piotr Krawczyk
e-mail: piotr.krawczyk@poznan.lasy.gov.pl

 

Możdżanów

Leśniczy - Bronisław Krawiec
+48 660 538 295

Możdżanów 43
63-435 Sośnie
e-mail: bronislaw.krawiec@poznan.lasy.gov.pl

Podleśniczy - Norbert Lepka
tel. +48 606 281 012
e-mail: norbert.lepka@poznan.lasy.gov.pl

Podleśniczy - Stanisław Gdula
tel. +48 698 887 952, +48 62 739 12 03
e-mail: stanislaw.gdula@poznan.lasy.gov.pl

 

Huta

Leśniczy - Stanisław Burkietowicz
+48 696 460 140

Świeca 86, ul. Szkolna 6
63-430 Odolanów
e-mail: stanislaw.burkietowicz@poznan.lasy.gov.pl

Podleśniczy - Łukasz Ławniczak
tel. +48 698 888 294
e-mail: lukasz.lawniczak@poznan.lasy.gov.pl

Jerzówka

Leśniczy - Jacek Krakowski
+48 602 765 293, +48 62 739 20 00

Młynik 1
63-430 Odolanów
e-mail: jacek.krakowski@poznan.lasy.gov.pl

Podleśniczy - Adam Harlak
tel. +48 694 431 590
e-mail: adam.harlak@poznan.lasy.gov.pl

Karłowice

Leśniczy - Henryk Nowak
+48 694 432 603, +48 62 733 14 68

Świeca 86, ul. Szkolna 6
63-430 Odolanów
e-mail: henryk.nowak@poznan.lasy.gov.pl

Podleśniczy - Zygmunt Hadryś
tel. +48 698 888 282,
e-mail: zygmunt.hadrys@poznan.lasy.gov.pl

 

 

 

Gospodarstwo szkółkarskie w Świecy

Leśniczy szkółkarz - Hubert Guździoł
+48 608 644 883, +48 62 733 12 55

Świeca
63-430 Odolanów
e-mail: hubert.guzdziol@poznan.lasy.gov.pl